Z przyjemnoscią pragnę poinformować Państwa, że należę do elitarnego miedzynarodowego grona najlepszych fotoreporterów ślubnych na świecie - Wedding Photojournalist Association WPJA, zostałem również przyjęty do prestiżowej amerykańskiej organizacji The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association (AGWPJA) zrzeszającej najlepszych artystycznych fotoreporterów ślubnych na świecie. Przy tej okazji chciałbym również podziękować wszystkim parom, dzięki którym powstało moje portfolio, dzięki którym jestem dzisiaj na dobrej drodze do realizacji swoich marzeń.

OFERTA ARTYSTYCZNEGO REPORTAŻU ŚLUBNEGO:

Moja oferta skierowana jest do Wszystkich Par pragnących uwiecznić dzień swojego Ślubu na fotografiach pełnych emocji. Pracuję na terenie całej Polski jak również za granicą. Odległości nie mają tu znaczenia - z przyjemnością podejmę się wykonania dla Was artystycznego reportażu ślubnego, niezależnie gdzie mieszkacie.

Podstawowy Pakiet jaki Wam oferuję obejmuje

przygotowania 1.jpg 239x257 36kBceremonia 1.jpg 239x257 50kBprzyjęcie 1.jpg 239x257 49kBplener 1.jpg 239x257 37kB

oraz konsultację przedślubne, podczas których zawsze możemy się lepiej poznać i podczas których udzielę Wam odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Istnieje również możliwość wykonania sesji narzeczeńskiej przed Waszym ślubem oraz sesji plenerowej w innym dniu niż termin Waszego ślubu.
Podstawowy Pakiet obejmuję również ok 300 wybranych fotografii poddanych autorskiej obróbce na płycie DVD w eleganckim etui. Fotografie które znajdują się na płycie są w dużych rozdzielczościach z możliwością dowolnego ich kopiowania.

Istnieje możliwość domówienia tradycyjnych odbitek w eleganckim pudełku lub w albumie ślubnym, jak również zamówienie dowolnej liczby zaprojektowanych przeze mnie fotoksiążek w atrakcyjnych pakietach w przypadku gdybyście chcieli zamówić również fotoksiążki dla Waszych rodziców.

Dodatkowo istnieje również możliwość przygotowania prezentacji multimedialnej z wybranych fotografii.

Używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego, który pozwala na pracę w najtrudniejszych warunkach. Jestem przygotowany na każdą sytuację stąd też używam dwóch aparatów fotograficznych z kompletami obiektywów i lamp, co pozwala na zmniejszenie ryzyka podczas mojej pracy.

W przypadku gdyby niezbędne było zaświadczenie z kurii to posiadam Certyfikat Kurii Metropolitalnej uprawniający do fotografowania ceremonii kościelnych.

Szczegółową ofertę uzyskacie kontaktując się ze mną telefonicznie lub drogą mailową - w temacie maila proszę o podanie daty,miejsca ślubu, telefonu kontaktowego oraz orientacyjnej liczby gości.